Obsah

Oznam : Ponuka práce

Typ: náš tip
Naša spoločnosť ponúka voľnú pracovnú pozíciu Pracovník údržby zelene - Vodič kontajnerového nosiča s hydraulickou rukou

Pozícia : Pracovník údržby zelene

Úväzok : Trvalý pracovný pomer

Miesto výkonu práce : Hlohovec a Šulekovo

Mzda ( brutto )  : 800 EUR / mesiac , + dochádzkový bonus

Termín nástupu : Ihneď

Pracovná náplň : Obsluha kontajnerového nosiča s hydraulickou rukou, viazač bremien, obsluha zdvíhacích zariadení, ďalšie činnosti podľa pokynu nadriadeného

Požadované vzdelanie : stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou

VP : C,E podmienka

Ďalšie požiadavky : platná kvalifikačná karta vodiča, doklad o psychickej spôsobilosti vodiča, prax v práci s hydraulickou rukou

Záujemci o zamestnanie sa môžu bližšie informovať na nižšie uvedenom telefónnom čísle, prípadne zasielať svoje životopisy email.

Kontakt : tel. 0907 446 556

                 email: info@mzhc.sk

Vytvorené: 21. 9. 2020
Posledná aktualizácia: 21. 9. 2020 13:54
Autor: webmaster .